Me, myself and I

6 komentarzy

Cześć! 

Mam na imię Martyna, a Ty wpadłeś w sam środek mojej internetowej wysepki. Opowiadam tu o tym co kocham i lubię, ale wspominam też o tym co mnie irytuje czy złości. Mam już 27 lat i wciąż trzymam się w blogosferze. Może wydać Ci się to dziwne, ale uwielbiam to. Daje mi to sporo radości, której nie zamieniłabym na nic innego.

Mieszkam w przepięknym Toruniu, czytam tonę książek oraz mang. Uwielbiam kulturę Japonii, a także gotowanie. Moją najnowszą pasją jest jednak podróżowanie. To wszystko, a nawet i więcej znajdziesz tu u mnie. 

Ekspresem przez życie to lifestajlowa strona traktująca o tym co kocham. Mam nadzieję, że czasem uda mi się Cię zainspirować i skłonić do dalszego dążenia do swej lepszej wersji. Tak jak i ja wciąż do niej dążę. Rozwijam się i spełniam swe marzenia. Te mniejsze i większe.

Rozgość się tu i zostań na trochę dłużej.

6 komentarzy :

 1. Zdecydowanie masz rację, że najlepsze są książki. Te, które można wziąć do ręki i przy filiżance kawy przeżyć cudowne chwile. No i oczywiście pieski są najlepszymi przyjaciółmi, czekają na Ciebie, są wierne i kochają bezwarunkowo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dobrze, że jeszcze są osoby, które nie muszą mieć rasowego psa, żeby go kochać! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. też uwielbiam książki!!! Stare, poczciwe, papierowe a nie jakieś eboki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie można nauczyć kota być wierny jak pies. Kot jest szczególnym przyjacielem, który jest lojalny wobec was samych. Cudze koty są jak dzieci innych ludzi. Kochasz swojego kota na śmierć, ale cudze koty są dziwne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Martynko bardzo dziękujemy za wzięcie udziały w tak fajnej akcji. Dzięki niej dowiedziałyśmy się o Tobie jeszcze więcej niż tylko z zakładki o mnie.
  Muszę przyznać, że piękne cytaty. Aż mi się łezka w oku zakręciła.
  Mam nadzieje,że będziemy miały kiedyś szanse razem współpracować.
  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń